Asistent Alocare Numerar cu Germană – part time 4h

  • Oraş: Cluj Napoca
  • Proces: Cash Application
  • Departament: Cash Application
  • Perioadă: Nedeterminat
  • Raportează către: Șef de echipă
  • Limbi străine: Germană, Engleză
  • Expiră la: 27-10-2017

Responsabilităţi:

  • Responsabil pentru activități complexe de alocari numerar
  • Acționează ca un punct de escaladre pentru echipele tranzacționale
  • Se ocupă de sarcini multiple
  • Acționează ca un backup pentru echipele tranzacționale
  • Ia detaliile și/sau procesează cardurile de credit asignate/tranzacțiile cu debit direct
  • Identifică și / sau rezolvă probleme de plată prin card de credit / debit direct
  • Identifică și previne încercările de fraudă
  • Rezolvă problemele legate de conturile de client primite prin mijloacele de comunicare disponibile (telefon, e-mail, fax, poștă) sau îi direcționează către departamentele relevante

Cerinţele postului:

  • Atenție la detalii, bune abilități analitice
  • Bune abilități de rezolvare a problemelor/ management al timpului
  • Bune abilități organizaționale și înțelegere a afacerii
  • Sisteme avansate de instruire, MS Office avansat, management de baze de date
  • Limba: cunoștințe avansate de limbă germana, cunoștințe medii de limbă engleză
  • Cunoștințele JDE ar fi un avantaj

Dacă îndeplineşti cerinţele menţionate şi vrei să te alături echipei noastre, aşteptăm aplicaţia ta!